8 квітня – Запрошуємо всіх взяти участь в акції «За чисте довкілля».

З метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування головою Кремінської райдержадміністрації видані розпорядження від 30.03.2017 року № 299 «Про проведення на території Кремінського району у квітні-травні 2017 року щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою». Даним розпорядженням затверджено склад районного штабу з організації проведення акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів, розроблено відповідні заходи та визначені терміни і відповідальні виконавці з організації проведення акції.
Акція «За чисте довкілля» та День благоустрою, який запланований на 8 квітня поточного року, буде проводитись у 38 населених пунктах району. Міським, селищним та сільськими виконавчими комітетами прийняті відповідні рішення про закріплення за підприємствами, установами та організаціями прилеглих територій для забезпечення їх чистоти і порядку.
Як зазвичай, у рамках акції відповідними службами будуть здійснені заходи щодо ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання прибудинкових територій, приведення у належний санітарний стан парків, дитячих, спортивних майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту, забезпечення очищення від сміття берегів водойм. 
Запрошуємо всіх взяти участь в акції «За чисте довкілля». До весняної толоки вже долучилась учнівська молодь та громадськість. Зробимо Кремінщину територією краси і єдності!