Прес-центр17 вересня 2019, 11:09

14 вересня у Сєвєродонецьку відбувся чемпіонат області з важкоатлетики серед юнаків та дівчат до 15 років.

В змаганнях взяли участь 82 спортсмена з міст Кремінна, Сєвєродонецьк, Сватове, Петропавлівка, Біловодськ, Новопсков, Попасна.
На чемпіонаті області Кремінщину представляло 17 спортсменів - вихованців Луганської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву (ЛОСДЮСШОР) та Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту (ЛОЛІФКС).
Результати змагань серед наших спортсменів виглядають наступним чином.
Серед дівчат третє місце у ваговій категорії 40 кг посіла Анна Зьома (сума двоборства 66 кг) та п’яте у Маргарити Лєванзової (сума 47 кг). У ваговій категорії 81 кг переможницею стала Ганна Калашник (сума двоборства 135 кг).
Серед юнаків переможцями у своїх вагових категоріях стали Назар Фесенко (вагова категорія 81 кг, сума двоборства 120 кг) та Марк Лєванзов (вагова категорія 61 кг, сума двоборства 221 кг). У ваговій категорії 73 кг друге місце посів Лук’ян Загребний (сума двоборства 120 кг).
Треті місця здобули Данило Божко (вагова категорія 45 кг, сума двоборства74 кг), Данило Кас'яненко (вагова категорія 55 кг, сума двоборства 154 кг), Іван Безкоровайний (вагова категорія 61 кг, сума 144 кг) та Микита Бибик (вагова категорія 67 кг, сума двоборства 126 кг).
Серед інших здобутків – це четверте місце у Вадима Якуби (вагова категорія 55 кг, сума 137 кг), п’яте місце у Андрія Трєфілова (вагова категорія 49 кг, сума двоборства 69 кг), шосте у Івана Кременчука (вагова категорія 49 кг, сума 62 кг) і Віталія Драньова (вагова категорія 67 кг, сума 107 кг) та 11 місце у Дениса Гребенюка (вагова категорія 55 кг, сума 72 кг).
В загальнокомандному заліку серед юнаків до 15 років кремінська команда стала переможницею змагань, а серед дівчат до 15 років команда посіла третє місце.
Спортсмени, які посіли І - ІІІ місця, були нагороджені грамотами та медалями Управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації.
Спортсменів підготували тренери-викладачі ЛОСДЮСШОР Марічка та Костянтин Селіванови, Єлисей Щербо, Денис Химченко та Сергій Прийма.
Вітаємо наших земляків із новими здобутками та бажаємо нових успіхів!