Прес-центр22 жовтня 2019, 12:10

19 жовтня у місті Сєвєродонецьк відбувся обласний етап збору-змагань громадського дитячого руху «Школа безпеки».

Команди-переможці міських етапів зібралися на навчально-тренувальному полігоні Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Луганській області. Між собою змагалися 7 команд, які здобули перемогу на міських змаганнях. Змагання проводяться щорічно та мають на меті пропаганду спорту, оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, здорового образу життя.
Кремінський район вже багато років поспіль представляє команда Кремінської загальноосвітньої школи №4. Підготовка учнів відбувалася на тренувальній базі 21-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Кремінна під керівництвом фахівців Кремінського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області, де діти відпрацьовували дистанції змагань «Аварійно-рятувальні роботи в зоні пожежі» та «Аварійно-рятувальні роботи в зоні хімічного або радіаційного забруднення».
У загальному заліку команда Кремінського району посіла четверте місце. Найскладнішим етапом змагань стала дистанція «Аварійно-рятувальні роботи в зоні пожежі», під час проходження якої необхідно було показати вміле володіння пожежно-технічним озброєнням, пройти складну смугу перешкод у спеціальному бойовому одязі та евакуювати постраждалого, з чим наша команда справилася із гарним результатом, поступившись лише однією секундою команді з Сєвєродонецька, тому посівши ІІ місце на даній дистанції.
Рятувальники зазначили, що змагання вимагали від учасників не лише доброї фізичної та психологічної підготовки, але й спритності, сміливості та сили духу. За підсумками всіх етапів змагань, команди які посіли призові місця, були нагороджені грамотами та дипломами. Але найголовніше те, що діти отримали масу позитивних емоцій та позитивні враження.