Новини (Рубрика)

Прес-центр19 вересня 2018, 16:13

Як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Позняк, завдання з підготовки до опалювального сезону в цілому виконані на 92%.

Прес-центр19 вересня 2018, 13:32

Саме цими днями, 15–16 вересня, у Чернівцях відбувається І Міжнародний дитячий літературний фестиваль «Literature Future». Організатор події – благодійний фонд «Я - майбутнє України».  

Прес-центр18 вересня 2018, 14:27

Продовжуємо публікувати інформаційні матеріали, в рамках інформаційної кампанії «Ми пам’ятаємо! Ми – сильні!», яка започаткована Українським інститутом національної пам’яті до 85-х роковин Голодомору.

Прес-центр18 вересня 2018, 12:29

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому зміни до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», якими встановлюються окремі тарифи на приймання та доставку вітчизняних пері

Прес-центр17 вересня 2018, 16:49

15 вересня у Міловому пройшли обласні сільські ігри. Кращі спортсмени з 12 районів Луганської області виборювали чемпіонство у змаганнях з міні-футболу, волейболу, гирьового спорту, армспорту, настільного тенісу, перетягування канату, шахів, шашок та легкої атлетики. 

Прес-центр17 вересня 2018, 14:50

На засіданні начальник служби у справах дітей Антон Іваник зазначив, що станом на 14 вересня на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 23 дитини, які опинились у складних життєвих обставинах.

Прес-центр17 вересня 2018, 14:01

17 вересня з нагоди відзначення Дня рятівника перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Позняк, голова районної ради Володимир Прокопенко привітали співробітників Кремінського міськрайонного відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України. До привітань приєднались міський голова Юрій Прокопенко, представник лісгоспу Володимир Андрєєв. Божої допомоги у нелегкому служінні співробітникам відділу побажав настоятель Кремінського Свято – Троїцького храму протоієрей Володимир Попов.

Прес-центр17 вересня 2018, 12:56

Побувши протягом минулого тижня на Заході нашої держави, кремінські гімназисти та педагоги представили свої надбання в галузі театральної педагогіки, національно-патріотичного виховання, досвід волонтерської діяльності та проведення акцій лідерів самоврядування учнівської країни СХІД у рамках STREAM-навчання. 

Прес-центр14 вересня 2018, 14:36

Сьогодні в клубі лісгоспу відбулась церемонія вшанування працівників цієї галузі. Привітати колектив лісомисливського господарства з їх професійним святом прийшли голова райдержадміністрації Наталя Чехута, голова районної ради Володимир Прокопенко, міський голова Юрій Прокопенко, керівництво місцевої рятувальної частини та інші гості. 

Прес-центр14 вересня 2018, 12:47

Наразі комунальним підприємством "Оздоровчо-туристичний центр "Лісова казка" за фінансової підтримки Державного фонду регіонального розвитку та коштів районного бюджету реалізується проект «Реконструкція бази відпочинку «Лісова поляна».  База розташована у лісовому масиві і є власністю Кремінської громади. Має величезний туристичний потенціал для Кремінщини, але потребує реконструкції і модернізації. 

Архів: