Новини (Рубрика)

Прес-центр24 cічня 2018, 10:48

23 січня заступник голови Кремінської райдержадміністрації Лариса Махура провела нараду щодо налагодження міжвідомчої взаємодії у питаннях попередження домашнього та гендерно - обумовленого насильства і надання допомоги постраждалим. 

Прес-центр23 cічня 2018, 16:19

22 січня ми відзначаємо дві важливі події Української революції: проголошення незалежності першої у ХХ столітті української держави – Української Народної Республіки (1918) та проголошення рівно через рік Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки (1919). І ми дуже пишаємося, що до цієї події в певній мірі причетний наш земляк, визначний громадський та політичний діяч, публіцист, поет і соціолог, співавтор IV Універсалу Микита Юхимович Шаповал.

Прес-центр23 cічня 2018, 15:53

23 січня в райдержадміністрації відбулось засідання робочої групи з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді Кремінського району. У нараді взяли участь заступники директорів з навчально-виховної роботи міських шкіл та гімназії, заступники керівників професійно – технічного ліцею та медичного училища, представники сектору молоді та спорту, відділу освіти РДА, сектору інформаційно – аналітичної роботи. 

Прес-центр23 cічня 2018, 15:28

За інформацією методиста районного методичного кабінету, 22 січня у загальноосвітніх закладах району 22 пройшли лінійки «Люблю я землю українську», конкурс малюнків «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг», тематичні виховні години за темами «Історія української державності», «Роль особистості в історії», «Тернистий шлях до соборності», а також тематичні уроки з історії, пов’язані з проголошенням Акта злуки Української Народної республіки і Західноукраїнської Народної республіки, онлайн - ланцюг єдності з закладами освіти Західної України. 

Прес-центр23 cічня 2018, 13:36

У зв’язку із погіршенням погодних умов та з метою запобігання й зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть викликати людські жертви і матеріальні збитки, нагадуємо 

Прес-центр23 cічня 2018, 09:02

Указом Президента України Петра Порошенка «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагороджено багатьох наших співвітчизників. Серед них і мешканець Кремінної Юрій Іщенко.

Прес-центр22 cічня 2018, 17:35

Сьогодні бійці в зоні АТО, як і українські вояки 100 років тому, відстоюють незалежність і соборність нашої держави. З нагоди Дня Соборності України в закладах освіти Кремінського району проходить багато патріотичних, урочистих заходів, зокрема, уроків мужності. На один із таких уроків до Кремінської школи – гімназії приїхала група офіцерів 58 – ї бригади ЗСУ, яка наразі знаходиться на передовій, та військові журналісти. 

Прес-центр22 cічня 2018, 15:53

До Дня Соборності України та з нагоди 100-річчя першого проголошення української державності у Луганській області були випущені дитячі патріотичні комікси "Пригоди Микитки".

Прес-центр22 cічня 2018, 14:24

 Сьогодні в Алеї Пам’яті Героїв України у місті Кремінна зібрались представники кремінської громади - керівники району і міста, духовенство, військовослужбовці – учасники проведення АТО, багато учнівської та студентської молоді, громадськість.

Архів: