Новини (Рубрика)

Прес-центр31 грудня 2021, 08:10

Дорогі друзі! Шановні земляки!

Від Миколая й аж до Водохреща усі ми занурюємося у вирій святкового настрою, радості та любові, перетворюючись на добрих чародіїв для своїх дітей та близьких!

Прес-центр30 грудня 2021, 10:07

Про ситуацію на лінії розмежування, темпи вакцинації, кроки на шляху до реінтеграції, розбудову доріг, будівництво залізничної гілки, розвиток інфраструктури, цьогорічні надбання, проєкти на наступний рік.

 

Прес-центр29 грудня 2021, 16:31

Йдеться про колію, що з’єднає напрямок Лантратівка – Кіндрашівська-Нова із залізничною мережею України. Розширене засідання відповідної робочої групи провів сьогодні, 29 грудня, очільник Луганщини Сергій Гайдай.

Прес-центр29 грудня 2021, 13:12

Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» у 2020 році на Луганщині введено в експлуатацію 136 км доріг. У 2021 році  – 190,8 км (із них перехідних з минулого року – 58 км).

Прес-центр24 грудня 2021, 12:47

Дорогі друзі! Шановні земляки!

Від Миколая й аж до Водохреща усі ми занурюємося у вирій святкового настрою, радості та любові, перетворюючись на добрих чародіїв для своїх дітей та близьких!

Прес-центр22 грудня 2021, 13:54

В рамках програми Президента України «Велике будівництво» в Луганській області реалізуються проєкти з будівництва, реконструкції та капітального ремонту 10 шкіл (в містах Гірське, Попасна, селищах міського типу Новоайдар, Новопсков, Марків

Прес-центр20 грудня 2021, 14:45

Дізнатися про те, як оформити ліцензію на перевезення, зареєструвати судно чи отримати свідоцтво про присвоєння судну розпізнавального номера легко — уся достовірна та актуальна інформація про отримання будь-яких державних послуг на одному

Прес-центр18 грудня 2021, 13:32

Луганська обласна державна адміністрація – обласна військово-цивільна адміністрація та АТ «Укрзалізниця» підписали Меморандум про розширення співробітництва.