Прес-центр24 жовтня 2019, 16:10

9 золотих, 5 срібних і 10 бронзових медалей – здобуток кремінських каратистів у Донецькій області.

У місті Курахове Донецької області в СК «Олімпійський» 20 жовтня відбувся відкритий Кубок Донецької області з карате JKA WF.
У змаганнях взяли участь 210 спортсменів різного віку з Донецької, Дніпропетровської та Луганської областей. Серед учасників змагань виступали 30 вихованців Кремінського спортивного клубу «Східний регіон» (тренер Дмитро Циганок).
Кубок Донецької області пройшов на високому рівні, спортсмени показали високу майстерність і волю до перемоги, глядачі отримали позитивні емоції від яскравих поєдинків і командних виступів. Особливим цей турнір був для вихованців клубу, які вперше брали участь у змаганнях регіонального рівня. Переможці були нагороджені кубками, грамотами та медалями.
Кирило Виговський І місце куміте
Високі результати креміняни показали і в командних розділах.
Так, в розділі куміте серед спортсменів 10-11 років переможцями стали Дмитро Дзивульський, Іван Кравченко та Арсеній Солонина. Друге місце у команди Богдана Рибіна, Максима Савєльєва і Єгора Бондаренка.
Серед спортсменів 8-9 років перемогла команда до складу якої увійшли
Тимофій Лущик, Нікіта Непран і Іван Петрук.
Назар Ломако, Микола Тихонов та Роман Бондаренко здобули командне третє місце.
Серед найменших 6-7 річних спортсменів перемогу здобула команда Давида Лук’яненка, Матвія Кравцова та Іллі Бондаря.
Окрім цього, Анастасія Селіщева увійшла до складу команди Луганської області, яка стала переможницею змагань.