Прес-центр10 лютого 2020, 16:02

Команда дівчат з Луганської області здобула перемогу у чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років

З 3 по 8 лютого у м. Коломия Івано-Франківської області проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років.
До складу команди Луганської області увійшли і наші земляки.
В загальнокомандному заліку команда дівчат Луганської області здобула І місце, а чоловіча команда посіла 5 місце.
Так, І місце у особистому заліку посіла Тетяна Буднікова у ваговій категорії 49 кг із сумою 141 кг (59+82). Також, переможницею у ваговій категорії 76 кг із сумою 166 кг (78+88) стала Юлія Наумчук. Їх тренери - Костянтин та Марічка Селіванови.
Другою, в категорії 76 кг, стала наша землячка Анастасія Банченко із результатом 150 кг (65+85), тренер – Єлисей Щербо.
У ваговій категорії 55 кг із сумою 170 кг (75+95) ІІ місце посіла Катерина Буянова. ЇЇ тренери - Костянтин Селіванов, Володимир Клименчуков, Олексій Михайлов.
У ваговій категорії 81 кг Ганна Калашник посіла ІІІ місце із сумою 137 кг (60+77). Тренери – Костянтин та Марічка Селіванови.
Також, у ваговій категорії 45 кг із сумою двоборства 109 кг (46+63) Надія Курдюкова посіла 4 місце. Тренери – Костянтин та Марічка Селіванови та Єлисей Щербо.
За результатами змагань серед юнаків у кремінян два третіх місця. У ваговій категорії 67 кг із сумою 243 кг (104+139) у Марка Лєванзова, який встановив рекорд України до 17 років в поштовху, а також у ваговій категорії 96 кг із сумою 259 кг (118+141) у Кирила Корнієнка. Тренери – Костянтин і Марічка Селіванови та Єлисей Щербо.
Вітаємо спортсменів та тренерів з такими досягненнями!