Прес-центр13 листопада 2017, 13:11

Кремінські краєвиди надихали учасників змагань з маунтинбайку.

11-12 листопада  у лісовому масиві  біля стадіону  «Олімп»  федерація  велоспорту Луганської області спільно із  сектором молоді та спорту Кремінської райдержадміністрації провела  обласні змагання з велоспорту -маунтинбайк.

У перший змагальний день учасники брали участь у  гонці по колу з вибуванням. Вдало проїхавши кваліфікаційні заїзди, кремінські велосипедисти втрутилися  у боротьбу за призові місця. Серед юнаків 2005 р. н.  та молодше перші дві сходинки п’єдесталу пошани відповідно посіли Данило Соколов (Кремінна, «Олімпійська надія») та Олександр Пономаренко (Кремінна, школа-інтернат №2, «Олімпійська надія»).

Серед юнаків 2003-2004 років народження перше місце виборов Іван Какунін (Кремінна, ЛОІФКіС), а з третім часом фінішував Андрій Іванов (Кремінна, ДЮСШ).

Серед старших юнаків 2002 р. н.  та старше весь п’єдестал  зайняли наші велосипедисти Сергій Кочеров (Кремінна,інститут фізкультури, ШВСМ), Максим Омельчук  та Богдан Коваленко (Кремінна, «Олімпійська надія»). Серед дівчат перемогу здобула Вероніка Непомняща (Кремінна, ЛОІФКіС). Її  однокласниця по  спортивному ліцею Марина Бутенко фінішувала з третім результатом.

Наступного дня учасники змагалися у кросі кантрі – велоперегонах по пересіченій місцевості. І знову, з більш ніж п’яти десяти учасників, кремінські спортсмени були серед лідерів. Серед молодших юнаків Данило Соколов та Олександр Пономаренко продублювали свій попередній виступ. Іван Какунін та Андрій Іванов стали срібним та бронзовим призерами. Серед старших юнаків чемпіоном став Максим Омельчук, який випередив срібного призера  Богдана Коваленка та  володаря бронзи Сергія Кочерова. Серед дівчат перемогу здобула Марина Бутенко, друге  місце виборола Ліза Бойко (Кремінна, медичне училище, «Олімпійська надія»).

Переможці та призери змагань  були нагороджені грамотами та медалями від організаторів.  Нагородження провела  голова Луганської обласної федерації велоспорту, заслужений майстер спорту, бронзовий Олімпійський чемпіон Ірина Янович.

Від Луганського обласного комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету переможці у всіх номінаціях були нагороджені пам’ятними призами. Також пам’ятними призами були нагороджені наймолодші учасники Єгор Кошелєв та Вікторія Гардадим.