Прес-центр23 жовтня 2020, 15:10

Майже всі виборчі дільниці району обладнані пандусами

Майже всі виборчі дільниці району обладнані пандусами.
Раніше, в ході проведення засідання районної робочої групи із забезпечення виконання положень Виборчого кодексу України було з’ясовано, що частина виборчих дільниць району не обладнана елементами доступності для маломобільних груп населення, зокрема, для громадян з інвалідністю, які пересуваються на візках.
У зв’язку із цим головою райдержадміністрації було надано доручення встановити пандуси до дня проведення голосування 25 жовтня.
Відділом культури райдержадміністрації була проведена відповідна робота, результатом якої є облаштування пандусів у трьох сільських клубах – у Діброві, Житлівці та Старій Краснянці.
На поточному тижні голова РДА Олег Клименчуков відвідав більшість виборчих дільниць й особисто перевірив наявність пандусів.
Нагадаємо, що громадяни мають можливість проголосувати за місцем перебування. Для цього виборець, який тимчасово не здатний пересуватися самостійно, поштою або через інших осіб подає власноручно написану заяву з проханням забезпечити йому голосування за місцем його перебування із зазначенням місця перебування. Така заява разом з довідкою медичної установи про стан здоров’я виборця має бути подана до дільничної виборчої комісії не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем голосування.