Прес-центр30 червня 2020, 16:06

Органам місцевого самоврядування рекомендовано розглянути можливість обмеження часу роботи закладів громадського харчування

Органам місцевого самоврядування рекомендовано розглянути можливість обмеження часу роботи закладів громадського харчування.

Ситуація із захворюванням на коронавірусну інфекцію по Кремінському району залишилась без змін. Про це членам районної комісії з питань ТЕБ та НС повідомила представник центру надання первинної медико – санітарної допомоги Ольга Дарченко.

Натомість, МОЗ звертає увагу на щотижневу динаміку інфікування: з 18 травня по 24 травня кількість госпіталізованих осіб була на рівні 749 за тиждень, минулого тижня з 22 по 28 червня кількість госпіталізованих складає 1410 осіб. Також у МОЗ фіксується стрімке зростання реєстрації захворювань на пневмонію: якщо з 18 травня по 24 травня зафіксовано 2 572 випадків пневмонії, то з 22 по 28 червня — 4705 випадків. Це ще раз підтверджує, що COVID-19 швидко поширюється, зростає як рівень інфікування, так і рівень госпіталізації. Останніми днями також спостерігається грубе нехтування протиепідемічними правилами, запровадженими МОЗ.

У зв’язку із цим, на виконання  рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  від 25.06.2020, протокол № 25, районною комісією прийнято рішення рекомендувати міському та сільським головам Кремінського району розглянути питання обмеження часу роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22 години.

Другим пунктом рішення районної комісії є рекомендація продовжити інформаційно –роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності дотримання заходів із запобігання захворюванню та подальшому поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.