Новини (Рубрика)

Прес-центр16 жовтня 2018, 16:42

Сьогодні голова райдержадміністрації Наталя Чехута разом із першим заступником голови РДА Володимиром Позняком відвідали базу відпочинку «Лісова поляна».  Під час робочого візиту керівники району оглянули стадію виконаних робіт та обговорили терміни виконання проекту із керівником бази Андрієм Симоновим. 
 

Прес-центр16 жовтня 2018, 16:39

Протягом подовжених вихідних за ініціативи сектору молоді та спорту і відділу освіти райдержадміністрації на спортивних майданчиках району проходили спортивно-масові заходи до Дня захисника України. 

Прес-центр16 жовтня 2018, 16:35

Так, з 9 по 12 жовтня у Кремінській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 2 проходили заходи, метою яких є виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України. 

Прес-центр16 жовтня 2018, 14:31

11 жовтня керівництво Кремінського РТМО, Луганський обласний відокремлений осередок «Української ліги розвитку паліативної і хоспісної допомоги» і Луганський державний медичний університет організували відвідування волонтерами з числа студентів хворих відділення паліативної допомоги Кремінського районного територіального медичного об’єднання. 

Прес-центр16 жовтня 2018, 13:27

Згідно з документом, міському, селищному та сільським головам, керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності рекомендовано розпочати опалювальний сезон та здійснити пуск тепла, гарячої води до навчальних, медичних, дитячих та інших закладів побутового і соціально – культурного призначення, а також житлового фонду, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує +8о С. 

Прес-центр16 жовтня 2018, 09:27

В ході обговорення проекту програми було вирішено доповнити її новими заходами. Так, освітяни запропонували ввести нові туристичні маршрути - подорож центром м. Кремінна для учнівської молоді та «Екологічна тропа». Окрім цього, вирішено опрацювати питання щодо можливості створення «Наукового містечка», організувати роботу «Краєзнавчої студії», провести на базі Кремінського району обласного семінару для викладачів природничих наук «Розвиток дитячо-юнацького краєзнавства».

Прес-центр14 жовтня 2018, 09:15

Відзначення Дня захисника України саме у цей день тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українських козаків та відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці. Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них. 

Прес-центр13 жовтня 2018, 07:54

«В переддень відзначення Дня захисника України я хочу подякувати та вклониться від імені кожного з нас нашим оборонцям – мужнім жінкам і чоловікам, які наразі захищають незалежність України. Кожну годину, кожну хвилину ми навчаємось, працюємо, розважаємось. І все це завдяки їм. Пам’ятаймо про це!» Наталя Чехута. 

Прес-центр12 жовтня 2018, 11:45

Протягом періоду проведення АТО/ООС чотири кремінянина віддали свої життя за наше мирне життя на рідній землі. Це Олександр Горобинський, Олексій Титаренко, Андрій Чуприна та Віктор Чорнобай. Напередодні свята Покрови та Дня захисника України голова райдержадміністрації Наталя Чехута, голова районної ради Володимир Прокопенко та інші посадовці відвідали їх могили, поспілкувались із рідними хлопців, наймолодшому з яких на момент загибелі було 18 – ть років. 

Архів: