Прес-центр5 cічня 2018, 15:01

Розпочато реалізацію проекту «Школа молодого підприємця».

Сьогодні, 5 січня, у приміщенні центру ресурсного розвитку «Наша громада» за участі представників управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, районної ради, ГО «Кремінська бізнес-асоціація», приватних підприємців відбулося засідання «круглого столу» в рамках проекту «Громадський пояс Донбасу», який реалізовується за підтримки Західноукраїнського ресурсного центру у партнерстві з центром Громадської адвокатури та Товариством Лева, за фінансової підтримки Європейського Союзу. 
 Ініціативною групою від «Нашої громади» та Кремінської бізнес-асоціації розпочато реалізацію проекту «Школа молодого підприємця», який передбачає сприяння зайнятості молоді Кремінського району і який спрямований на розвиток молодіжного підприємництва. 
У 2018 році в рамках реалізації даного проекту будуть проведені тренінги для молоді, в т. ч. із сільської місцевості. Загалом передбачається охопити тренінговим навчанням близько 100 осіб віком до 35 років, залучити 16 осіб до навчання у «Школі молодого підприємця», розробити бізнес-плани для створення підприємництва та направити найбільш цікаві з них для участі у конкурсних відборах. 
В результаті реалізації даної ініціативи планується створити 3 нових робочих місця шляхом реєстрації фізичних осіб-підприємців та, в разі успішної реалізації проекту, створити платформу для подальшого впровадження навчання молодих людей, відновити інститут менторства та охопити всі населені пукти району.
Якщо ви зацікавились цією інформацією і вам до 35 років, ви хочете отримати базові знання у сфері мікропідприємництва, звертайтесь до голови ГО «Кремінська бізнес-асоціація» Андрія Сімонова або до голови ГО «Наша громада» Ірини Смаги. Телефон для довідок у райдержадміністрації 3-18-78.