Прес-центр31 жовтня 2019, 16:10

Рубіжанським міжрайонним управлінням починається кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Складна епізоотична ситуація щодо сказу в Україні вимагає радикальних заходів, серед яких одне з основних місць займає пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин, ефективність якої доведена як в експериментальних, так і в польових умовах.
З метою виконання плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних заразних хвороб тварин прийнято рішення починаючи з 5 жовтня розпочати проведення кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території району.
Робота буде проводитись групами в складі спеціалістів ветеринарної медицини, представників Державного підприємства «Кремінське лісомисливське господарство» та за участю мисливців району. На території мисливських угідь буде розкладатись принад з вакциною.
Приманка безпечна, має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Всередині приманки знаходиться капсула із вакциною проти сказу.
Прохання до жителів: при виявленні приманки не брати їх руками і не переносити їх з місця на місце, тим більше додому. Особливо застерегти дітей, при знайденні приманок з вакциною не гратись з нею, а тим більше не пробувати, не розламувати.