Прес-центр16 жовтня 2019, 11:10

Щиро і сердечно вітаємо спортсменів і їх тренерів. Козацької наснаги і нових перемог!

7-12 жовтня п. р. у с. Поляна Закарпатської області відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років.
Загалом на змагання прибуло 250 учасників з усіх областей. До збірної команди Луганщини потрапили двоє спортсменів з м. Кремінна – Ганна Калашник та Марк Лєванзов, які є вихованцями Луганської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву (ЛОСДЮСШОР) та Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту (ЛОЛІФКС).
У своїй ваговій категорії + 81 кг серед дівчат до 15 років Ганна здобула золоту нагороду.
Серед юнаків до 15 років у ваговій категорії 61 кг Марк теж виборов І місце, виконавши норматив майстра спорту України і встановивши 3 рекорди України в ривку – 101 кг, поштовх – 129 кг, сума - 230 кг. Крім того, по таблиці Синклера він був визнаний кращим атлетом змагань.
Таким чином, у загальному заліку і команда дівчат Луганської області, і команда хлопців посіли перше місце. Відзначимо, що спортсменів підготували тренери-викладачі з важкої атлетики Костянтин і Марічка Селіванови.