Прес-центр12 листопада 2019, 10:11

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Державні і громадські організації, волонтери активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити у співвітчизників обізнаність про всі форми насильства, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.
Початок та завершення акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, бо шістнадцятиденний період охоплює наступні важливі дати: 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі, 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
11 листопада на базі Кремінського центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді відбулось спільне засідання з представниками УСЗН Кремінської районної державної адміністрації, міської та районної рад, бюро правової допомоги та мобільної бригади соціально психологічної допомоги.
На засіданні його учасники обмінялись думками щодо плану спільних заходів в рамках акції "16 днів проти насильства". Зокрема, планується, що 29 листопада об 11.00 буде проведений флешмоб «Насильство – це сміття» . Захід пройде біля будівлі Кремінського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (пл. Красна,20). Всіх бажаючих організатори запрошують долучитись до проведення акції.