Прес-центр10 cічня 2019, 17:01

Сьогодні в райдержадміністрації пройшло засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС.

На порядку денному засідання було декілька питань. Перше - щодо напруженої епідемічної ситуації із захворюваністю на кір, а також затвердження плану роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на 2019 рік, запобігання виникнення пожеж та загибелі людей на них.
Згідно листа завідувача СП Рубіжанської міськрайонної філії ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» від 09.01.2019 р., у грудні 2018 року у місті Кремінна склалась і залишається напруженою епідемічна ситуація із станом захворюваності на кір. Перші випадки кору були зареєстровані серед школярів і педагогів ЗОШ № 2, які в складі команди брали участь у спортивних змаганнях «Сооlgames» у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (м. Київ) з 01.12 по 04.12.2018 р. На той час там було зареєстровано два випадку хвороби серед дітей Вінницької та Івано-Франківської областей, що перебували на відпочинку в дитячому центрі.
Станом на 9 січня в місті Кремінна зареєстровано 11 випадків кору, з них 7 чоловік - із ЗОШ № 2 та по одному чоловіку із міських шкіл № 1, № 3, школи-гімназії. Дві людини – це дорослі, інші - діти. 
Після обговорень комісією було прийняте рішення визнати доцільним обмеження з 14 - го до 20 січня п. р. проведення масових заходів, особливо з участю дітей, та продовжити канікули у школах міста до 20 січня. 
Обмежити практичні заняття студентів з перебуванням у медичних закладах до 20 січня рекомендовано і директору медичного коледжу.