Прес-центр10 жовтня 2017, 08:10

У Кремінній пройшли змагання з велоспорту пам’яті Миколи Кошелєва.

Велосипедний спорт у Кремінній культивується з 1972 року. Любов до даного виду спорту першими стали прививати кремінянам тренери Микола Кошелєв та Юрій Скоробагатов. Саме вони стали піонерами велоспорту, як у Кремінському районі так і у Луганській області. За весь час роботи вони виховали не одне покоління талановитих спортсменів. 
Справу, розпочату Кошелєвим Миколою Івановичем, продовжують нині Сергій Кошелєв та Валерій Кубай. Завдяки їх зусиллям та тренерській насназі велоспорт і нині є візитівкою Кремінщини. Це підтвердили їх вихованці під час участі у Меморіалі пам’яті Заслуженого тренера України Миколи Кошелєва, який відбувся 7-8 жовтня нинішнього року. 
На відкриття змагань приїхали Ірина Янович, відповідальний секретар Луганського відділення НОК України, президент федерації велоспорту Луганської області, та Артем Лукашук, тренер ЛОЛИФКС, представник Луганського відділення НОК України.
У індивідуальній гонці на 8 км серед юнаків 2002-2003 р.н друге місце виборов Богдан Кошелєв (школа-гімназія). На цій же дистанції серед юнаків 2001 р.н та старше зі срібним результатом фінішував Максим Омельчук (Кремінна, «Олімпійська надія»), третє місце у Сергія Кочерова (Кремінна, ЛОШВСМ). Серед дівчат взагалі весь п’єдестал пошани посіли Кремінські велосипедистки: І м – Непомняща Вероніка (ЛОЛИФКС), ІІ м – Бойко Ліза (медичне училище, «Олімпійська надія»), ІІІ м. – Бутенко Марина (ЛОЛИФКС).
Наступного сонячного дня велосипедисти долали дистанцію у 30 км та 50 км під час групових велоперегонів. Серед дівчат наші спортсменки Вероніка Непомняща та Ліза Бойко посіли відповідно ІІ та ІІІ місця. Серед юнаків Богдан Кошелєв зробив срібний дубль, а серед чоловіків взагалі на п’єдестал пошані зійшли знову троє кремінських спортсменів: ІІ м Сергій Кошелєв (Кадетський корпус ім. героїв «Молодої гвардії», ДЮСШ), ІІІ місце – Богдан Коваленко (медичне училище) та Сергій Кочеров (інститут фізкультури, ЛОШВСМ).
Від Кремінської районної державної адміністрації та Кремінської районної ради переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями. Від партнерів змагань - Луганського відділення національного олімпійського комітету та Федерації велоспорту Луганської області - всі учасники отримали пам’ятні призи та винагороди.
Вітаємо Кремінських велосипедистів та їх тренерів з вдалим виступом та бажаємо нових перемог. Адже тепер до весни з велоспорту на шосе спортсмени переходять на маунтинбайк. Нові старти вже 28-29 жовтня. 
Висловлюємо вдячність працівникам швидкої допомоги та федерації велоспорту Луганської області за допомогу у організації та проведенні змагань пам’яті Заслуженого тренера України Миколи Івановича Кошелєва.

За інформацією сектору молоді і спорту РДА.