Прес-центр11 лютого 2019, 17:02

У Кремінській школі – гімназії уроки фізичної культури проводяться у капітально відремонтованій залі.

Покращення матеріально – технічної бази навчальних закладів, створення сучасних умов для навчання – це незмінний пріоритет і підвищена зона відповідальності для районної влади.
Протягом минулого року для закладів освіти Кремінщини були придбані багатофункціональні пристрої, телевізори, ноутбуки, мультимедійний контент, відеокамери, сучасні меблі для початкової школи ті інше.
Капітально відремонтовано декілька об’єктів, серед яких – утеплення трьох шкіл, ремонт покрівлі і заміна вікон декількох закладів, ремонт газової котельні, ремонт харчоблоків дитячих садочків.
Зокрема, завдяки фінансовому ресурсу з обласного та районного бюджетів у розмірі 1673118 грн. проведений капітальний ремонт спортивної зали Кремінської школи – гімназії. Відтепер учні гімназії мають змогу навчатись на уроках фізичної культури у затишній залі і в задовільному температурному режимі, а також проводити секційні заняття у вечірній час.
11 лютого заклад відвідали голова райдержадміністрації Наталя Чехута та голова районної ради Володимир Прокопенко. В якості проведеного ремонту посадовці пересвідчились, завітавши на звичайний урок фізкультури учнів сьомого класу.
Принагідно семикласники подякували всім, хто доклав зусиль до реконструкції та створення комфортних умов для їх занять фізичною культурою. Адже результат того вартий!