Прес-центр22 жовтня 2020, 16:10

В інформаційному просторі району +1: запрацював сайт "Кремінщина"

Віднедавна розпочав свою роботу регіональний суспільно-інформаційний сайт "Кремінщина" (krm.lg.ua)", створений за підтримки Програми ООН із відновлення і розбудови миру.
Основна його мета - згуртування жителів Кремінської ОТГ для вирішення проблем та питань громади, ефективної комунікації між місцевою владою та мешканцями. Цей регіональний інформаційний портал створено у вигляді Інтернет - спільноти. Планується, що він буде наповнюватися як професійними журналістами, представниками органів влади, так і всіма користувачами.
22 жовтня відбулась онлайн – конференція «Обговорення меморандуму
щодо спільного використання сайту «Кремінщина», організатором якої виступила голова ГО “Луганський прес - клуб” Тетяна Вергун.
До онлайн – спілкування долучились Ганна Борова - радник ПРООН, Андрій Мітяєв - радник Програми ООН із відновлення та розбудови миру, Яна Величко - редактор газети “Кремінщина”, представники райдержадміністрації та міської ради, громадськість регіону.
Зокрема, Ганна Борова сказала, що для Кремінної притаманний високий рівень сприйняття й адаптації на місцевий рівень різних методик комунікації. Разом із тим, до недавнього часу місто не мало інтегрованого інформаційного порталу. При написанні проекту по створенню онлайн - ресурсу «Кремінщина» акцент було зроблено саме на це.
Після обговорення аспектів співпраці учасники конференції дійшли згоди щодо підписання меморандуму про спільне наповнення контенту сайту «Кремінщина».