Прес-центр20 квітня 2018, 13:04

Важкоатлети змагалися у Славутичі.

У місті Славутич, що на Київщині, відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 13 років.

Збірна команда Луганської області під керівництвом тренера Костянтина Селіванова взяла участь майже у всіх вагових категоріях. І що приємно, так це представлення Луганської області кремінськими школярами, які виходять на лідируючі позиції як на обласних так і на всеукраїнських змаганнях.

Ці змагання не стали винятком. Учениця 6 класу міської школи № 3 Ганна Калашник з сумою 89 кг стала переможницею змагань, учень 7 класу міської школи № 4 Данило Кась’яненко у сумі двоборства підняв 106 кг та став бронзовим призером, з таким же, бронзовим, результатом фінішував і учень 6 класу міської школи № 1 Владислав Толкачов із сумою у двоборстві 76 кг. Вітаємо спортсменів та тренерів з успішними виступами та бажаємо міцного здоров’я для підкорення нових вершин та покращення своїх результатів.