Прес-центр19 березня 2018, 16:03

Вітаємо команду юнаків міської школи № 4 і бажаємо вдалого виступу під час фінальних змагань!

Чемпіони району - дві команди загальноосвітньої школи № 4, представляли Кремінщину на Чемпіонаті Луганської області з волейболу «Шкільна  волейбольна ліга України» серед учасників 2001-2002 р.н.

У спортивній залі обласного фізкультурного центру «Олімп» у м. Кремінна,  де відбувався зональний етап змагань, команда юнаків один за одним виграла у суперників з Лисичанська (2:0), Сватово (2:0), Сєвєродонецька (2:0).

Вдалий виступ дозолив вибороти перше місце та право виступати в обласному фіналі цих всеукраїнських змагань, який відбудеться 23 березня у Сєвєродонецьку.

Команда дівчат не менш впевнено розпочала свою турнірну ходу та в першому ж матчі перемогла (2:0) команду зі Сватово. Проте у наступному матчі у протистоянні із суперниками з Сєвєродонецька наші волейболістки поступилися з рахунком (0:2) та посіли ІІ місце. Одже, команди міської школи № 4 гідно представили наш район на обласних змаганнях.

Вітаємо юнаків-волейболистів і бажаємо вдалого виступу під час фінальних змагань!