Новини (Рубрика)

Прес-центр21 лютого 2018, 16:31

Згідно розміщеної інформації, перше рейтингове місце серед 100 кращих ЗНЗ України у загальному заліку посіла Кремінська школа – гімназія та особисто вчитель початкових класів Світлана Михайлівна Рибалко. 

Прес-центр21 лютого 2018, 12:24

У Луганській обласній державній адміністрації 27 лютого 2018 року відбудеться семінар для представників бізнесу за темою «Нововведення в системі електронних закупівель ProZorro, які допоможуть підприємцям заробити більше, чесно продаючи товари і послуги державі».

Прес-центр20 лютого 2018, 16:49

Василь Музика та Микола Самойленко, обоє з Черкащини, зараз воюють у 58 – й окремій мотопіхотній бригаді ЗСУ, обоє є учасниками Євромайдану. Представники бригади, яка зараз знаходиться у зоні бойових дій на Луганщині, вкотре завітали до Кремінної, де взяли участь у районному заході до Дня Героїв Небесної Сотні, а також не могли не відвідати разом із Світланою Халімоненко ( також 58 – а) Кремінську школу гімназію, де були вже неодноразово. 

Прес-центр20 лютого 2018, 15:20

Під час проведення загальнонаціональної акції «Ангели пам’яті» українці приходять до місця загибелі Героїв Небесної Сотні, пам’ятних знаків чи табличок на їх честь, просто у людні центральні місця населених пунктів. З молитвою, з доброю думкою чи добрим словом на честь Героїв Небесної Сотні, на честь всіх загиблих на Сході України вони ставлять лампадки або розвішують на деревах фігури білих паперових янголят. 

Прес-центр20 лютого 2018, 15:15

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах, цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче, життя – присвятили тематичну лінійку учні Красноріченського закладу освіти. 

Прес-центр20 лютого 2018, 14:54

Трагічні події на майдані Незалежності під час Революції гідності увійшли у новітню історію України як символ всенародного спротиву злочинній владі. Цих злочинів було скоєно чимало — це й так звані Харківські угоди, зневажання української мови та принципів демократії, свідоме нищення Збройних Сил, зрив євроінтеграційних процесів тощо.

Прес-центр20 лютого 2018, 14:32

В рамках Програми розвитку ООН з відновлення та розбудови миру в лютому місяці відбувся робочий візит представників громад Донецької та Луганської областей у Житомирську область, в якому взяли участь і представники Кремінської райдержадміністрації. Темою цього стаді-туру стала  «Фіскальна децентралізація на місцях та залучення додаткових джерел ресурсів».

Прес-центр20 лютого 2018, 10:09

Під час заходу присутні заслухали звіт про діяльність комісії за минулий рік та розглянули 2 питання щодо майнових прав дітей, а саме: надання дозволів на дарування житлових будинків, право користування яким мають малолітні діти.

Прес-центр20 лютого 2018, 09:09

Дорогі земляки!
 

В історії кожної держави є події, які з народу роблять націю, з країни державу. Євромайдан став саме таким поворотним моментом. Українці довели, що за свободу і гідність ладні віддати життя.

Архів: