Прес-центр18 жовтня 2019, 08:10

Живи і працюй в Україні!

16 жовтня п. р. учні 10-11 класів Кремінської загальноосвітньої школи № 2 стали учасниками обласного презентаційного форуму «Живи і працюй в Україні», який відбувся у Сєвєродонецьку за сприяння Програми ООН із відновлення та розбудови миру, Департаменту освіти і науки ЛОДА, Луганського обласного центру зайнятості, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Луганській області.
Метою форуму було широке інформуванні громадськості, учнівської та студентської молоді, роботодавців про різноманітні можливості здобуття робітничих професій у закладах професійної (професійно-технічної) та вищої освіти Луганської області.
В обласному форумі презентували свої досягнення, роботу та перспективи спеціальностей, яким навчають, 18 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, 4 відділення відокремленого підрозділу «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 18 закладів вищої освіти, 3 заклади, що надають послуги з професійної перепідготовки незайнятого населення, ДНЗ «Луганський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», 43 підприємства області – замовники робітничих кадрів, громадські організації, що опікуються питаннями розвитку освіти.
Учні Кремінщини мали змогу відвідати яскраву виставку-презентацію інноваційних досягнень закладів професійної та вищої освіти Луганської області. Також старшокласники брали участь у цікавих майстер-класах, перевіряли свої професійні уподобання на майданчиках профорієнтаційного тестування, зробити світлини на креативно оформлених фотозонах.
Форум засвідчив, що Луганщина багата на таланти, а старшокласники мають великі можливості реалізувати себе професійно в освітніх закладах області.