Про ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг Кремінської районної державної адміністрації здійснює діяльність з 16 грудня 2013 року на виконання Закону України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012

№ 5203-VI.Центр створено з метою врегулювання відносин, пов’язаних зі створенням доступних та зручних умов для реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг.

 

Основними завданнями Центру є:

1) організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

3) забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

 

Центр розміщується в центрі міста Кремінна в орендованому приміщенні будівлі Управління державної казначейської служби України в Кремінському районі Луганської області в  зручному для суб'єктів звернення місці з розвинутою транспортною інфраструктурою.

Адреса Центру :

Луганська обл., Кремінський район, м. Кремінна, вул. Банкова, 3.На вході до приміщення (будівлі) розміщується інформаційна вивіска з найменуванням Центру та графіком його роботи.

Поруч з Центром розташовано 2 відділення банку ПАТ «ПРИВАТБАНК» та ПАТ «Державний ощадний банк України». Також в Центрі надання адміністративних послуг запроваджено систему розрахунку для плати послуг через POS-термінали, для чого укладено договір на обслуговування з Ощадбаком, з метою покращення надання адміністративних послуг для суб’єктів звернення.

На даний час через адміністратора, державного реєстратора  Центру надання адміністративних послуг (надалі – ЦНАП) надається 97 адміністративних послуг (державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, адміністративні послуги: служби у справах дітей Кремінської райдержадміністрації; відділу містобудування та архітектури Кремінської  райдержадміністрації; відділу освіти Кремінської райдержадміністрації; відділу  Держгеокадастру у Кремінському районі Луганської області, Кремінськогоміськрайонного відділу ГУ ДСНС в Луганській області; державного підприємства «Кремінське лісомисливське господарство».

Для висловлення суб’єктами звернень зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг у Центрі розміщується відповідна скринька, також зауваження та пропозиції можуть бути надані представникам громадських об’єднань, які здійснюють моніторинг роботи Центру.

З метою вивчення суспільної думки щодо якості надання адміністративних  послуг у Центрі проводиться опитування та анонімне анкетування суб’єктів звернень.

 

Контактна інформація

Адреса:

92900,

Луганська область,

Кремінський район,

м. Кремінна,

вул. Банкова, 3

 

Керівник ЦНАП:

Начальник відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Крестененко Олена Володимирівна

тел. (06454) 2-24-76

 

Телефон для довідок:

(06454) 2-24-76

E-mail:

rdakremcentr@ukr.net

 

Сполучення громадського транспорту:

Зупинка:«Нарсуд»

Режим роботи ЦНАП:

Понеділок – 8:00 – 17:00

Вівторок – 8:00 – 17:00

Середа – 8:00 – 20:00

Четвер – 8:00 – 17:00

П’ятниця – 8:00 – 16:00

Субота - вихідний

Неділя - вихідний

БЕЗ ПЕРЕРВИ