Підприємництво

Шановні мешканці!

У Кремінському районі з метою проведення  консультаційно-інформаційної роботи з питань захисту прав споживачів, підвищення правової обізнаності громадян району, можливості отримання своєчасної консультації в сфері захисту прав споживачів запроваджено «гарячу лінію» для звернення громадян району за номером (06454) 3-18-78, яка функціонує щоденно у робочі дні, понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця - з 8.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 12.48.

Принагідно інформуємо, що на території Луганської області державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів здійснює Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області м. Сєвєродонецьк, вул.  Пивоварова, 2, тел.: (252) 6-80-15.

"Гаряча лінія" для підприємців Кремінського району працює за телефоном: (06454) 3-18-78.

 

Виконання Прорами розвитку та підпримки малого і середнього підприємництва в Кремінському районі на 2018-2019 роки станом на 01.10.2018

Вільні нежилі приміщення державної та комунальної власності станом на 01.10.2018 р. у Кремінському  районі
 

Кремінська райдержадміністрація доводить до Вашого відома інформацію про «4-ту Самсунську виставку з питань сільського господарства, тваринництва та технології».

Додатки

 

Запрошуються підприємці до участі у міжнародній програмі «Fit for Partnership with Germany» 

Легалізація робочих місць – запорука економічного розвитку району!

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства  США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує набір на безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок в Луганській області  

Зведений моніторинг грантових програм станом на 13.08.2018 року

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» оголошує набір зацікавлених підприємців до участі у тренінгах з розширення власного бізнесу.

Луганська обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір суб’єктів малого і середнього підприємництва, яким буде надано з обласного бюджету часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами для реалізації їх проектів.

Програма підтримки самозайнятості і мікро - бізнса. Відкриття конкурсу проектів
 

ГРАНТОВА ПРОГРАМА ДЛЯ ВПО ТА НАСЕЛЕННЯ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Продовжується грантова програма для внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців

До уваги суб’єктів господарювання! - ГОРИЗОНТ 2020

Виконання Програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва у Кремінському районі на 2018 – 2019 роки   за I квартал 2018 р.

 

Шановні роботодавці! Грантові програми!

 

Щодо затвердження переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»»

 

До уваги споживачів! «Знижки» та «розпродажі».

 

До уваги споживачів! Роздрібна ціна в торговельній мережі – що потрібно знати.

Наявність вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності  станом на 01.01.2018 р. у Кремінському  районі
 

Інформація щодо виконання Програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Кремінському районі на 2016-2017 роки за IV квартал

 

Перелік об'єктів інфраструктури підтримки підприємництва, фінансово-кредитних установ та громадських об'єднань у Кремінському районі станом на 01.10.2017 

 

Закон України «Про державну допомогу суб'єктам господарювання»

 

РОЗ’ЯСНЕННЯ З ПИТАНЬ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ

 

Проект “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, що виконується Міжнародним благодійним фондом “Український жіночий фонд” за підтримки USAID, проводить конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності та ВПО!

 

Напрями діяльності та заходи Програми розвитку малого і середнього підприємництва

 

Аналтична довідка  стану підприємництва в Кремінському району  за 9 місяців 2017 р.

 

Для дітей - безпечні іграшки

 

Тренінги з розвитку бізнесу, мікропідприємництва та самозайнятості

 

Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв

 

Наявність вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності станом на 01.07.2017 р. у Кремінському районі

 

Перелік об'єктів інфраструктури підтримки підприємництва, фінансово-кредитних установ та громадських об'єднань станом на 01.07.2017 у Кремінському районі 

 

Інформація про стан виконання місцевої програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Кремінському районі за IІ квартал 2017 р.

 

Інформація про стан виконання місцевої програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва  в  Кремінському районі  за I квартал 2017 р.

 

Стихійна торгівля - потенційна небезпека!

 

До уваги споживачів Кремінського району! Ботулізм – це вкрай небезпечно!