Новини (Рубрика)

Прес-центр15 грудня 2017, 14:48

Незабаром Новорічні свята. Палаци культури, клуби, шкільні та дитячі установи, оселі наших громадян прикрасять новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій. 

Прес-центр15 грудня 2017, 11:55

Днями у відділі житлово – комунального господарства райдержадміністрації пройшла робоча нарада за участі керівника комунального підприємства «Бараніківський сількомунгосп» з питання роботи підприємства на етапі його переходу до Красноріченської об’єднаної територіальної громади.

Прес-центр15 грудня 2017, 10:53

14 грудня у Кремінському районному будинку дитячої творчості пройшов районний дебатний турнір серед команд шкіл міста за темою «Влада має залучати молодь до прийняття рішень». 
Організаторами турніру виступили відділ освіти Кремінської РДА, Кремінська районна рада, Кремінська міська рада, Кремінська районна дитяча громадська організація «Першоцвіт», а також будинок дитячої творчості. 

Прес-центр14 грудня 2017, 13:10

День встановлений в Україні згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року, на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС. Сьогодні, з нагоди відзначення  цього дня в районному будинку культури за участі голови райдержадміністрації Наталі Чехути та голови районної ради Володимира Прокопенка відбулась зустріч із чорнобильцями.  

Прес-центр14 грудня 2017, 08:09

У Кремінському районі багато уваги приділяється розвитку дошкільної освіти. У тих сільських населених пунктах, де відсутні дитячі садочки, але є певний контингент дітей, яким необхідно забезпечити отримання дошкільної освіти, строюються групи на базі освітніх навчальних закладів. До речі, така група є і при одній міській школі. 

Прес-центр13 грудня 2017, 11:04

Міни і вибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів. Декілька десятків загиблих щороку - трагічна реальність. Гинуть дорослі, намагаючись здати небезпечну знахідку до пункту прийому металобрухту або при спробі розібрати пристрій з метою отримати вибухову речовину; гинуть діти, які з цікавості підкладають боєприпаси у багаття.

Прес-центр13 грудня 2017, 10:13

Цього разу на ньому було розглянуто 167 актів обстеження матеріально-побутових умов сімей ВПО. На підставі актів, підготовлених фахівцями управління соціального захисту населення, а також інформації, отриманої від різних органів, в т. ч. Держприкордонслужби України, 159 – ти особам призначено чи відновлено соціальні виплати.

Прес-центр12 грудня 2017, 14:37

На цей час медичну допомогу населенню Кремінського району надають Кремінське районне територіальне медичне об’єднання та Кремінський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, до якого входять міська, селищна, п’ять сільських амбулаторій та 16 фельдшерських пунктів.
 

Прес-центр11 грудня 2017, 15:09

11 грудня коледж Луганської державної академії культури і мистецтв відзначив свій 90-й день народження. З початку окупації Луганська навчальний заклад переїхав до Кремінної. Не маючи виробничих потужностей, які залишились у рідному місті, він з часом відновив свою повноцінну роботу – завдяки енергії адміністрації та колективу коледжу на чолі із директором Людмилою Сабо, а також за підтримки обласної та місцевої влади. 

Прес-центр11 грудня 2017, 11:35

 За інформацією начальника Кремінського відділення відділенням Рубіжанської  ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області  Наталі Демків, за  11-ть місяців 2017 року  Кремінським  відділенням податкової мобілізовано до Зведеного бюджету України 415081,26 тис.грн., що в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 21118,2 тис.грн. більше.

Архів:
Підписатись на новини: