Новини (Рубрика)

Прес-центр27 червня 2017, 14:23

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Прес-центр27 червня 2017, 12:59

28 червня орієнтовно об 11.00 на Рубіжанському міському цвинтарі (Ліньовському) відбудеться перепоховання та прощання з нашим земляком із села Кудряшівка Кремінського району, захисником України Олександром Горобинським. 
Двадцятиоднорічний Олександр був кулеметником механізованого відділення 1 механізованого батальйону. Загинув 29.08.2014 р. під Іловайськом. Був похований у Запоріжжі.

Прес-центр27 червня 2017, 11:11

У Кремінній до Дня Конституції України відбудеться традиційний патріотичний велопробіг. Серед учасників вітається патріотичний одяг та національна символіка.

Захід відбудеться в середу 28 червня о 10: 00. Збір та реєстрація учасників біля барельєфу Тараса Шевченка з 9.30. 

Прес-центр26 червня 2017, 14:25

Дорогі земляки!

Вітаю вас із державним святом, яке засвідчує демократичний поступ та незалежність нашої держави, – Днем Конституції України!

Поєднавши багатовікові конституційні традиції українського народу і кращий міжнародний досвід, Основний Закон став правовим дороговказом розвитку держави і суспільства. 

Прес-центр26 червня 2017, 14:03

З початку 2017 року піротехнічними підрозділами ДСНС України здійснено 6058 виїздів, в ході яких вилучили та знешкодили 29 966 вибухонебезпечних предмети, у тому числі 125 авіаційних бомби. По Луганській області здійснено 987 виїздів, вилучили та знешкодили 6382 вибухонебезпечних предмети. На території Кремінського району з початку року виявлено та знешкоджено 2 артилерійські снаряди часів Великої вітчизняної війни, діаметром 152 мм та 1 реактивний снаряд часів АТО діаметром 122 мм.

Прес-центр26 червня 2017, 09:28

Державних службовців району із професійним святом привітали голова райдержадміністрації Наталя Чехута і голова районної ради Володимир Прокопенко та  вручили  районні  відзнаки кращим працівникам райдержадміністрації, фінуправління, Пенсійного фонду.

Прес-центр23 червня 2017, 12:13

Сьогодні Кремінщину відвідала делегація у складі Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, депутатів Європарламенту Петраса Аустрявічуса і Анни Фотіги, а також Надзвичайних і Поважних послів Республіки Хорватії Томіслава Відошевіча та Португальської Республіки Марії Кріштіни Серпа ди Алмейди. Їх супроводжували заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик, перший заступник голови  райдержадміністрації Роман Мар'ясов, голова районної ради Володимир Прокопенко.  

Прес-центр23 червня 2017, 08:19

Із початком літа стихійна торгівля у невстановлених місцях стає серйозною проблемою. Громадяни, купуючи продукти харчування, не можуть бути впевнені у їхній якості. Особливо це стосується м ясної,кисло-молочної продукції, риби. Надаючи перевагу продуктам харчування, які реалізуються із землі, не замислюються про їх якість, про хвороби тварин, від яких ця продукція, в яких умовах виготовлені, де зберігались і в яких "клунках" вони транспортувались. 

Прес-центр22 червня 2017, 13:59

Представники влади – керівник апарату райдержадміністрації Олена Крутько, заступник голови районної ради Борис Руденко, міський голова Юрій Прокопенко, представники районної організації ветеранів України та громадськість міста взяли участь у тематичному заході, який пройшов у районному краєзнавчому музеї. 

Архів:
Підписатись на новини: