Новини (Рубрика)

Прес-центр18 травня 2018, 15:16

«Я бажаю кожному з нас ніколи не пережити того, що пережили сучасники епохи Великого терору. Разом із тим ми повинні пам’ятати і цю сторінку нашої історії, якою б страшною вона не була», - сказала на мітингу голова РДА Наталя Чехута. Голова районної ради Володимир Прокопенко з власного досвіду спілкування із колишнім працівником каральних органів СРСР підтвердив факт існування «рознарядки» на кількість виявлених «ворогів народу». 

Прес-центр18 травня 2018, 13:41

Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за згодою обох батьків (усиновлювачів) та в їх супроводі або в супроводі осіб, уповноважених ними, які на момент виїзду з України досягли 18-річного віку.

Прес-центр18 травня 2018, 11:14

18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу. 

Прес-центр18 травня 2018, 09:25

За інформацією відділу ЖКГ райдержадміністрації, який узагальнює дані по проведенню акції, на 17 травня виконані наступні заходи: приведено у належний стан 117,8 тис. кв. м прибудинкових територій, 6 парків, 10 скверів, 7 спортивних, 31 дитячих та 12 спортивних майданчиків; 49 зупинок міського транспорту, виявлено та ліквідовано 38 стихійних сміттєзвалищ. 

Прес-центр17 травня 2018, 18:13

Ще один захід з нагоди відзначення Всесвітнього дня вишиванки пройшов 17 травня на Кремінщині.  Учні Кремінської школи – гімназії переглянули фільм «Спадок нації», обмінялись враженнями від фільму, почули про оберег українців – вишиванку – від людини, яка багато років творить вишиті «рядочки» на полотні, майстрині Людмили Стародубцевої, пройшлись музейними кімнатами, а також визначили краще фото на так званій «фотосушці». 

Прес-центр17 травня 2018, 14:08

«Сьогодні дуже багато людей у нашому районі прийшли на роботу чи на навчання у вишитій сорочці. Тим самим вони, а також учасники цього флешмобу разом із усім світом та Україною підтримують і популяризують наш символ, який часто називають душею народу, нашу вишиванку!» - так голова Кремінської райдержадміністрації Наталя Чехута привітала всіх учасників акції «Кремінщино, вдягни вишиванку», що пройшла сьогодні на площі Красній міста Кремінна. 

Прес-центр17 травня 2018, 09:26

З черговими перемогами повернулись наші юні спортсмени. Цього разу вони взяли участь у Чемпіонаті східної України з карате версії JKA WF, який відбувся 13 травня у місті Запоріжжя. 
На змагання прибули каратисти з 6 областей України: Запорізької, Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Львівської та Волинської. Луганську область представляв Кремінський спортивний клуб «East region» у складі 12 спортсменів. 

Прес-центр16 травня 2018, 11:30

Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» разом з Всеукраїнською громадською організацією «Street Workout Ukraine» (м. Дніпро) планує провести символічний забіг «За здоровий спосіб життя» та відкрите обласне тренування зі STREET WORKOUT.

Прес-центр16 травня 2018, 10:59

Днями голова райдержадміністрації Наталя Чехута та голова районної ради Володимир Прокопенко зустрілись із делегацією спортсменів-членів спортивної команди Прикордонних військ України. Зустріч пройшла на базі обласного фізкультурного-спортивного центу «Олімп» та була приурочена до чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного чотириборства та поверненню зі змагань Всесвітньої літньої гімназіади наших греко-римських борців - чемпіона гімназіади Святослава Калашнікова та бронзового призера Микити Політаєва.

Прес-центр16 травня 2018, 10:37

В Кремінському районі згідно проекту «Покращення умов надання первинної медичної допомоги мешканцям Кремінського району» планується будівництво 3-х лікарських амбулаторій, кошторисна вартість якого складає 11495,947 тис. грн. 

Архів:
Підписатись на новини: