Новини (Рубрика)

Прес-центр21 березня 2018, 16:39

В райдержадміністрації під керівництвом заступника голови, виконуючого обов’язки голови  райдержадміністрації Лариси Махури відбулась робоча нарада  з начальником Кремінські РЕМ ТОВ «ЛЕО» Андрієм Рибцевим стосовно запобігання відключенням електроенергії на підприємствах, що забезпечують життєдіяльність району.

Прес-центр21 березня 2018, 16:23

У відділенні променевої діагностики Луганської обласної дитячої клінічної лікарні (м. Лисичанськ) введено в експлуатацію новий сучасний магнітно-резонансний томограф.

Прес-центр21 березня 2018, 15:22

Не минуло і місяця, як Кремінський спортивний клуб з карате «East region» знов взяв участь у змаганнях. Незважаючи на складні погодні умови, 18 березня в місті Покровськ Донецької області пройшов Відкритий чемпіонат Донецької області з карате JKA WF 2018, присвячений 95-річчю Покровського району. Він зібрав 290 учасників у віковій категорії від 6 до 18 років і старше з Донецької, Дніпропетровської, Харківської та Луганської областей.

Прес-центр21 березня 2018, 15:14

​Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством освіти та науки вже п’ять років втілює у життя Всеукраїнські змагання «Олімпійське лелеченя». У навчальних закладах було проведено перший (шкільний) етап змагання та виявлені кращі команди. 

Прес-центр21 березня 2018, 14:09

Кремінське управління  соціального захисту населення повідомляє, що згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 170 «Деякі питання виплат у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» у 2018 році передбачені виплати разової грошової допомоги до 5 травня 

Прес-центр21 березня 2018, 13:02

У нараді взяли участь представники обласної державної адміністрації, зокрема, Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму, органів влади Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Кремінського та Сватівських районів, суб’єкти туристичної діяльності, представники вищих навчальних закладів та громадських організацій.

Прес-центр20 березня 2018, 15:58

Науковий Хакатон пройде 20 квітня у м. Сєвєродонецьк. Слухачами можуть стати усі бажаючі, а учасники матимуть змогу поділитись ідеями, отримати за це призи, поспілкуватись між собою, взяти участь у креативних майстер-класах і звісно ж сформувати наукову платформу молоді для подальшої співпраці.

Прес-центр20 березня 2018, 10:15

Турніри та змагання, Меморіали та Кубки пам’яті видатних особистостей Кремінщини стали в нашому районі традиційними. Із року у рік кремінські фізкультурники та спортсмени згадують імена перших тренерів, майстрів спорту, видатних вчителів фізкультури… Нещодавно команди закладів освіти взяли участь у Кубку пам’яті першого майстра спорту у Кремінському районі Валерія Івановича Карпенка.

Прес-центр20 березня 2018, 09:34

За підсумками зональних турнірів до фіналу вийшли команди юнаків та дівчат Новокраснянської , Булгаківської, Єпіфанівської та Невської шкіл. Фінальна частина змагань була зіграна у Єпіфанівській школі, де юнаки-господарі не зуміли стримати удари булгаківців та поступилися (0:2). 

Прес-центр20 березня 2018, 08:59

Останнім часом по всій території Луганської області та більшої частини країни спостерігаються складні погодні умови, із різкими коливаннями температури, ожеледицею та заметами на дорогах, внаслідок чого почастішали нещасні випадки на дорогах.

Архів:
Підписатись на новини: