Оголошення

 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Шановні мешканці!

У Кремінському районі з метою проведення  консультаційно-інформаційної роботи з питань захисту прав споживачів, підвищення правової обізнаності громадян району, можливості отримання своєчасної консультації в сфері захисту прав споживачів запроваджено «гарячу лінію» для звернення громадян району за номером (06454) 3-18-78, яка функціонує щоденно у робочі дні, понеділок-четвер з 8.00 до 17.00, п’ятниця - з 8.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 12.48.

Принагідно інформуємо, що на території Луганської області державну політику у сфері державного контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів здійснює Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області м. Сєвєродонецьк, вул.  Пивоварова, 2, тел.: (252) 6-80-15.

 

Уряд України веде перемовини з Міжнародним Банком Реконструкції і Розвитку  та Європейським Інвестиційним Банком щодо реалізації Проекту "Східна Україна: возз'єднання, відновлення, відродження". Проекти документів 

Про оголошення грантового конкурсу

У співпраці з Українським фонд соціальних інвестицій реалізується субпроект № 15-44-16-003 «Створення житлових умов для ВПО в м. Кремінна, Кремінський район, Луганська область (соціальне житло – квартири) /KfW». В рамках реалізації субпроекту розроблено План екологічного і соціального менеджменту (ПЕСМ). ПЕСМ розроблено за результатом екологічного скринінгу та Звіту  Спеціаліста ДМП з питань ESHS

ІСАР Єднання оголошує старт 6 нових грантових конкурсів, які проводяться за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру

Увага! Гранти на розвиток сфери інформаційних технологій

Естонська рада у справах біженців та Запорізької благодійний фонд «Єдність за майбутнє» запрошує жінок зі Сходу України взяти участь у навчання з розвитку бізнес-навичок

 

ООН оголошує набір підприємців на тренінги з виставкової діяльності для бізнесу

 

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс малих бізнес-грантів на відкриття, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в районах Запорізької області.

 

Управлінням економічного розвитку і торгівлі Кремінської райдержадміністрації розпочато роботу щодо розробки Програми розвитку та підтримки малого та середнього підприємництва в Кремінськомурайоні на 2020-2021 роки.

Навчальна програма з розвитку навичок підприємництва на Сході України

До уваги суб’єктів підприємництва Кремінського району!

Онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач».

Грант. Фермери, підприємці в галузі торгівлі та сфери послуг можуть отримати до 5 тисяч євро

 

До уваги громадськості!

 

Управлінням економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації розроблено проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кремінського району на 2019 рік. 

Розробка програми виконувалась в межах діючого законодавства, а саме: Закону України  «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» від 23.03.2000 р. № 1602 - ІІІ, постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 р. № 621, «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету з урахуванням змін, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.06.2011 р. № 702.

До розробки Програми були залучені підприємства, установи Кремінського району та структурні підрозділи райдержадміністрації.

Робота над проектом Програми ще триває та в разі наявності пропозицій просимо в строк до 10 грудня п.р. звертатися до управління економічного розвитку Кремінської райдержадміністрації.

 

Положення про щорічний районний конкурс „Кращий роботодавець”

 

Кремінська райдержадміністрація доводить до Вашого відома пропозицію Луганської регіональної торгово-промислової палати про співпрацю щодо забезпечення якості продукції/послуг суб’єктів господарювання регіону.

 

До уваги громадськості!  Управлінням економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації розроблено проект Програми розвитку туризму Кремінського району на 2019-2020 роки. 

 

25.10.2018 року в залі засідань райдержадміністрації  відбудеться  семінар-нарада з обговорення проблемних питань у сфері захисту прав споживачів 

 

З 16 по 17 жовтня 2018 року в Житомирській області пройде Всеукраїнський семінар «Сільський туризм: нові можливості молодіжного підприємництва на селі».

 

Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв

 

Легалізація робочих місць – запорука економічного розвитку району!

 

До уваги суб’єктів господарювання туристичної діяльності! Встановлення категорій готелям та іншим об’єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання).

 

Оголошення про проведення конкурсного відбору суб’єктів малого і середнього підприємництва, яким буде надано з обласного бюджету часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами для реалізації їх проектів.

 

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства  США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує набір на безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок в Луганській області  

 

Програма «Initiative East» в рамках Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі

 

31 серпня 2018  о 15.00 відбудуться урочистості присвячені Дню підприємця, які відбудуться в залі засідань Кремінської райдержадміністрації. Запрошуємо всіх підприємців долучитися до святкового заходу.

До уваги суб’єктів підприємництва! Оголошення. 
За ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та Кремінської РДА, для суб’єктів господарювання та громадськості пройде семінар-нарада з обговорення проблемних питань у сфері захисту прав споживачів.
 Семінар – нараду планується провести о 9.00 5 вересня поточного року в залі засідань райдержадміністрації. До розгляду та обговорення плануються наступні питання: проведення акцій та знижок, обмеження щодо реклами тютюнових та алкогольних виробів, попередження випадків захворюваності на ботулізм, нове в законодавстві в сфері захисту прав споживачів, інші питання від підприємців.

 

ПРООН ініціює створення закупівельних груп у Донецькій та Луганській областях

 

За інформацією Ради голів державних адміністрацій Міжнародна Консалтингова група CONSULCO, яка є транснаціональним лідером у сфері податкового планування, корпоративного структурування, міжнародного управління активами, інформує про можливість отримати консультацію від експертів CONSULCO і встановити довгострокові відносини.

 

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес – і ІТ – лідерів

 

Кремінська райдержадміністрація доводить до відома громадськості 

 

Надання правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб та місцевому населенню

 

Щодо затвердження переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»»

 

ПРООН запрошує діючих підприємців та людей з досвідом підприємницької діяльності на дводенні тренінги з залучення коштів на розвиток бізнесу в Донецькій та Луганській областях

 

Данська Рада у справах Біженців за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії розпочинає новий проект

 

Щодо створення Національного контактного пункту з питань сприяння просування Керівних принципів ОЕСР Кремінська райдержадміністрація повідомляє

 

Проект “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, що виконується Міжнародним благодійним фондом “Український жіночий фонд” за підтримки USAID, проводить конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.

 

Данська Рада у справах Біженців за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, що постраждали від конфлікту в Україні, які потребують допомоги для початку нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу.

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності та ВПО!

 

Розроблені напрямки діяльності та заходи Програми розвитку та підтримки малого та середнього підприємництва на 2018-2020 роки

 

Інформаційний бюлетень "Гранти. Конкурси. Можливості"

 

Розпорядження голови ЛОВЦА № 629 від 5 вересня 2017 року

 

До уваги споживачів: придбання товару через Інтернет 

 

Луганський бізнес на СХІD-EXPO-2017 у Києві

 

Стихійна торгівля - потенційна небезпека!

 

До уваги споживачів Кремінського району! Ботулізм – це вкрай небезпечно!

 

ПРООН оголосила черговий конкурс бізнес-грантів для переселенців та місцевого населення Донецької та Луганської областей

 

Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) оголошує набір українських підприємств малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади UCANExport.

 

До уваги споживачів Кремінського району!