Новини (Рубрика)

24 квітня 2018, 08:35

В ході громадського обговорення тематики засідання будуть порушуватись такі питання: проведення тендеру з відбору керуючої кампанії з надання послуг по утриманню житлових багатоквартирних будинків м. Кремінна, методики (механізму) формування тарифів на послуги з утримання житлових багатоквартирних будинків ТОВ «АНВІРА – ТЕКС» та у який спосіб відбулось затвердження та інше. 

27 лютого 2018, 11:49

Відповідь Кремінської міської ради додається.

8 лютого 2018, 10:03

В процесі підготовки до засідання члени громадської ради поставили собі за мету провести певне дослідження на тему «Людина з обмеженими можливостями в суспільстві». Задля цього вони провели опитування городян, в т. ч. молоді, на предмет їх бачення проблем людей з інвалідністю, з іншого боку – спілкувались із самими громадянами з обмеженими функціональними можливостями. 

5 лютого 2018, 10:46

7 лютого о 14-00 в приміщенні районної дитячої бібліотеки відбудеться засідання громадської ради при райдержадміністрації.

На засіданні буде представлений звіт про роботу громадської ради за минулий рік, а також  розглядатиметься питання забезпечення доступності до об’єктів оточення маломобільних груп населення.

5 cічня 2018, 10:28

4 січня пройшло засідання громадської ради при Кремінській райдержадміністрації. З урахуванням орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю, затвердженого головою РДА, на підставі наданих раніше членами громадської ради пропозицій, на засіданні було сформовано та затверджено план роботи цього консультативно – дорадчого органу на 2018 рік.