Новини (Рубрика)

8 червня 2017, 08:58

Відповідно до плану роботи, на наступному засіданні громадської ради при Кремінській райдержадміністрації планується розглянути питання, пов’язане з безхатніми тваринами. 
До підготовки та проведення засідання запрошуємо долучитись громадську раду при міській раді, представників об’єднань громадян, які мають досвід у написанні соціальних проектів, а також всіх бажаючих. 

19 травня 2017, 11:49

В ході засідання наводились підсумки консультування з жителями району по згаданій проблематиці. Цільову аудиторію становили як молодь, так і громадяни більш старшого та літнього віку. З’ясувалось, що шкільна молодь має достатньо можливостей по організації свого дозвілля. Інша ситуація для всіх інших.

26 квітня 2017, 11:24

Нагадаємо, що відповідно до плану роботи, наступним питанням для розгляду на засіданні громадської ради будуть деякі аспекти оздоровлення та відпочинку мешканців району, можливості для розвитку сфери рекреації, в т. ч. функціонування ПЗОВ «Мрія», облаштування місць масового відпочинку та інше. 

14 квітня 2017, 14:23

13 квітня пройшло засідання громадської при Кремінській РДА. Окрім членів ради, в ньому взяли участь представники відділу житлово – комунального господарства райдержадміністрації, міської ради, міськрайонного відділу ДСНС, інші посадовці, а також жителі міста, які вирішили не залишатись осторонь тематики засідання. 

5 квітня 2017, 15:23

            12 квітня о 13.00 в залі засідання райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при Кремінській райдержадміністрації, на якому буде слухатись  питання про стан цивільного захисту в умовах проведення АТО.