Новини (Рубрика)

5 грудня 2018, 09:34

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» для здійснення координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування і реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами, головою райдержадміністрації підписане розпорядження, яким затверджено склад ініціативної групи для формування нового складу громадської ради при РДА.

25 жовтня 2018, 11:31

В засіданні, що пройшло 24 жовтня, взяли участь заступник голови РДА із соціальних питань Лариса Махура, інші посадовці районної держадміністрації, директор районного центру по наданню соціальних послуг населенню Тетяна Коткіна, заступник головного лікаря Кремінського РТМО Павло Карпенко. 

7 червня 2018, 13:54

За зверненням адміністрації комунального теплопостачального підприємства члени громадської ради на своєму засіданні розглянули доцільність реалізації проекту «Реконструкція котелень комунального підприємства «Креміннатеплокомуненерго» з метою забезпечення сталого енергопостачання та підвищення рівня енергозалежності». 
 

4 травня 2018, 10:30

3 травня пройшло чергове засідання громадської ради при Кремінській райдержадміністрації. На ньому були  розглянуті два питання: децентралізація системи опалення житлового фонду, що обслуговується районним комунальним підприємством «Креміннатеплокомуненерго», та організація роздільного збору сміття.

24 квітня 2018, 08:35

В ході громадського обговорення тематики засідання будуть порушуватись такі питання: проведення тендеру з відбору керуючої кампанії з надання послуг по утриманню житлових багатоквартирних будинків м. Кремінна, методики (механізму) формування тарифів на послуги з утримання житлових багатоквартирних будинків ТОВ «АНВІРА – ТЕКС» та у який спосіб відбулось затвердження та інше. 

27 лютого 2018, 11:49

Відповідь Кремінської міської ради додається.

8 лютого 2018, 10:03

В процесі підготовки до засідання члени громадської ради поставили собі за мету провести певне дослідження на тему «Людина з обмеженими можливостями в суспільстві». Задля цього вони провели опитування городян, в т. ч. молоді, на предмет їх бачення проблем людей з інвалідністю, з іншого боку – спілкувались із самими громадянами з обмеженими функціональними можливостями. 

5 лютого 2018, 10:46

7 лютого о 14-00 в приміщенні районної дитячої бібліотеки відбудеться засідання громадської ради при райдержадміністрації.

На засіданні буде представлений звіт про роботу громадської ради за минулий рік, а також  розглядатиметься питання забезпечення доступності до об’єктів оточення маломобільних груп населення.

5 cічня 2018, 10:28

4 січня пройшло засідання громадської ради при Кремінській райдержадміністрації. З урахуванням орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю, затвердженого головою РДА, на підставі наданих раніше членами громадської ради пропозицій, на засіданні було сформовано та затверджено план роботи цього консультативно – дорадчого органу на 2018 рік.