Новини (Рубрика)

1 грудня 2017, 11:39

Сьогодні члени громадської ради при Кремінській райдержадміністрації зустрілись із головним лікарем Кремінського РТМО, головою асоціації медичних працівників Кремінського району Ларисою Кульбач.  Вона надала інформацію стосовно функціонування госпітальних округів, а також стосовно основних принципів реформи.

27 листопада 2017, 14:31

Запрошуємо взяти участь у громадських обговореннях проекту Програми економічного і соціального розвитку Луганської області на 2018 рік, розміщеного на веб-сайті облдержадміністрації у розділі «Прес-центр» (підрозділі «Новини») 20.11.2017 року.

Пропозиції та зауваження учасників обговорень надавати в електронному вигляді на адресу sv_oda@ukr.net до 05.12.2017 року.

 

16 серпня 2017, 15:16

В ньому взяли участь перший заступник голови РДА Роман Мар’ясов, представники відділу Національної поліції, ветеринарної служби, волонтери, які опікуються захистом бездомних тварин. Від виконкому міської ради, яка на цей час є районним центром, представників на засіданні ГР не було. Натомість, як повідомив голові громадської ради міський голова Юрій Прокопенко, аналогічне питання вони планують розглянути на громадській раді при міській раді вже на наступному тижні. 

8 червня 2017, 08:58

Відповідно до плану роботи, на наступному засіданні громадської ради при Кремінській райдержадміністрації планується розглянути питання, пов’язане з безхатніми тваринами. 
До підготовки та проведення засідання запрошуємо долучитись громадську раду при міській раді, представників об’єднань громадян, які мають досвід у написанні соціальних проектів, а також всіх бажаючих. 

19 травня 2017, 11:49

В ході засідання наводились підсумки консультування з жителями району по згаданій проблематиці. Цільову аудиторію становили як молодь, так і громадяни більш старшого та літнього віку. З’ясувалось, що шкільна молодь має достатньо можливостей по організації свого дозвілля. Інша ситуація для всіх інших.

26 квітня 2017, 11:24

Нагадаємо, що відповідно до плану роботи, наступним питанням для розгляду на засіданні громадської ради будуть деякі аспекти оздоровлення та відпочинку мешканців району, можливості для розвитку сфери рекреації, в т. ч. функціонування ПЗОВ «Мрія», облаштування місць масового відпочинку та інше. 

14 квітня 2017, 14:23

13 квітня пройшло засідання громадської при Кремінській РДА. Окрім членів ради, в ньому взяли участь представники відділу житлово – комунального господарства райдержадміністрації, міської ради, міськрайонного відділу ДСНС, інші посадовці, а також жителі міста, які вирішили не залишатись осторонь тематики засідання. 

5 квітня 2017, 15:23

            12 квітня о 13.00 в залі засідання райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при Кремінській райдержадміністрації, на якому буде слухатись  питання про стан цивільного захисту в умовах проведення АТО.