6 липня – Обласний фестиваль української народної іграшки та гри.

Всіх запрошуємо на Фестиваль української народної іграшки та гри, який відбудеться 6 липня на березі річки Красна в районі Свято-Троїцького храму м. Кремінна.

На святі кожен бажаючий може відвідати ігрові майданчики, де будуть представлені обрядові, хороводні народні ігри, театралізовані та сюжетні програми, побутово-народні ігри, ігри-забави та ігри-атракціони.

У фестивалі візьмуть участь аматорські та професійні творчі колективи, народні майстри декоративно-ужиткового мистецтва з усієї Луганщини.

Усі охочі можуть долучитись до майстер-класів із виготовлення віночків, ляльок-мотанок, плетеної іграшки, ляльки-травниці та інших народних іграшок.

На вас чекає обрядове дійство «Івана купала», виступ ансамблю пісні і танцю Луганської обласної філармонії «Радани» та Луганського обласного козачого кінного театру «Козацька Січ».

Початок фестиваля о 16.00.

Ми впевнені, що дітям та дорослим буде дуже цікаво провести час та відчути стародавні українські традиції, ближче познайомитися з української культурою та зануритися в яскравий світ народної творчості.