Прес-центр27 cічня 2020, 15:01

25-26 січня у Кремінній відбувся відкритий Кубок Кремінського району з міні - футболу серед команд підприємств, установ, організацій, колективів фізичної культури.

У змаганнях взяли участь 12 команд. Переможцями Кубку стала команда навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту ім. Тараса Шевченка, в якій кращим гравцем визнано Ярослава Семиволоса. З невеликим відривом, але все ж таки друге місце посіли гравці «Владару» із с. Булгаківка, кращий гравець – Віктор Посохов. «Бронзу» виборола команда «Дружба», у складі якої визначений кращий гравець Андрій Сидоров. Переможці та призери нагороджені кубками, медалями, грамотами сектору молоді та спорту Кремінської райдержадміністрації та календарями інституту фізичного виховання і спорту.