Прес-центр12 лютого 2020, 11:02

Днями у місті Харків пройшли престижні змагання з карате.

Вихованці клубу "Східний Регіон" із міст Кремінна та Сєвєродонецьк взяли участь у відкритому кубку Харківської області з карате за версією SKIF "Titan Cup 2020". Турнір зібрав 21 спортивний клуб та 430 представників кращих клубів федерації SKIF України.
Спортсмени традиційно змагалися за нагороди у категоріях з ката та куміте.
Попри невелику кількість представників нашого клубу - усього 5 чоловік - команда посіла 9 місце у загальному заліку, виборовши 7 медалей.
Наші хлопці та дівчата вкотре довели свій високий рівень володіння мистецтвом самооборони, здобувши наступні нагороди:
Анастасія Селіщева - І місце у ката, ІІ місце у куміте у своїй ваговій категорії. Анастасія стала чемпіоном у абсолютній ваговій категорії, отримавши головний приз - гірський велосипед від спонсорів змагань.
Іван Наконечний - І місце у куміте в своїй ваговій категорії;
Марина Антонюк - ІІ місце у ката та ІІ місце у куміте;
Никита Хлюбцев - ІІІ місце у куміте в своїй ваговій категорії та ІІІ місце в абсолютній категорії.
Спортсмени клубу під керівництвом тренера Дмитра Циганка гідно представили Луганщину у важкій конкурентній боротьбі. Це були перші змагання у 2020 році і, сподіваємося, що взявши такий старт, наші каратисти вдало покажуть себе протягом року, адже попереду їх чекає багато випробувань як на регіональних змаганнях, так і на змаганнях національного рівня.
Вітаємо учасників змагань із новими здобутками!