Прес-центр20 березня 2018, 10:03

Команди закладів освіти зіграли на Кубок пам’яті першого майстра спорту Кремінщини Валерія Карпенка.

Турніри та змагання, Меморіали та Кубки пам’яті видатних особистостей Кремінщини стали в нашому районі традиційними. Із року у рік кремінські фізкультурники та спортсмени згадують імена перших тренерів, майстрів спорту, видатних вчителів фізкультури…
Нещодавно команди закладів освіти взяли участь у Кубку пам’яті першого майстра спорту у Кремінському районі Валерія Івановича Карпенка.
Зональні змагання серед сільських навчальних закладів виграли команди юнаків та дівчат Красноріченської та Варварівської шкіл.
Серед міських команд свою майстерність довели команди юнаків та дівчат школи № 4. Серед команд юнаків вони перемогли команду Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв «Молодої гвардії» (2:0) та команду школи № 1 (2:0).
У фінальній боротьбі учні четвертої школи впевнено переграли команду гімназії (2:0) та школи № 2 (2:0).
Таким чином, команда юнаків міської школи № 4 у складі Дмитра Моховікова, Олександра Колесника, Дениса Ігнатьєва, Івана Куруся та Іллі Куруся, Єгора Ковальова, Микити Думи та Дениса Коденка стала чемпіоном міста та району, володарем Кубку району. Почесне друге місце виборола команда кадетів, третіми фінішували юнаки гімназії.
Серед дівчат команда школи № 4 здолала опір школи № 2 (2:0) та з таким же рахунком перемогла команду школи № 3.
 Чемпіонами міста та району, володарями Кубку району стали Ліза Коденко, Сніжана Ямпольська, Ліза Дьоміна, Олена Бубонець, Марія Федотова. Тетяна Курусь, Анастасія Дума та Анастасія Шульц. Друге місце у команди школи № 2, третє - у школи № 3.