Прес-центр24 лютого 2021, 09:02

Кремінські каратисти отримали 4 медалі у відкритому Чемпіонаті Харківської області по Шотокан карате – до.

Минулими вихідними у місті Харків відбувся регіональний турнір «Відкритий Чемпіонат Харківської області по Шотокан карате - до С.К.И.Ф. 2021».

Як завжди, цей  захід зібрав більш ніж 500 спортсменів із 18 спортивних клубів України. До участі у змаганнях були запрошені й кремінські спортсмени разом із тренером Дмитром Циганком.

На турнірі наші каратисти продемонстрували високий клас спортивної майстерності. Тож  здобуток  кремінських каратистів склав 4 медалі: 2 «золота», одне «срібло» та одна «бронза».

Отже, Анастасія Селіщева посіла І місце у категорії ката та ІІІ місце у категорії куміте, Іван Донцов виборов І місце у категорії куміте, Марини Антонюк посіла ІІ місце у категорії ката.

Найголовніше, що отримали діти, -  це досвід, спілкування з друзями та нові враження.