Прес-центр25 березня 2020, 13:03

Кремінський районний відділ з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

Кремінський районний відділ з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

З 18 березня 2020 року:- скасовуються групові заходи;

- відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;

- у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет).

У разі  неможливості прибуття на реєстрацію у зв’язку з введенням  карантинних заходів  (тимчасове припинення транспортного сполучення) Вам необхідно повідомити про це Крмінський районний  відділ  філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області за телефоном  0990753655 або на електронну скриньку lg5@probation.gov.ua.

Кремінський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області продовжує працювати у штатному режимі з 9.00 до 18.00.

 Водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду!