Прес-центр13 вересня 2017, 13:09

Платники Рубіжанської ОДПІ сплатили до бюджету майже 2 млн гривень екологічного податку

Як повідомили в Рубіжанської  ОДПІ ГУ ДФС у Луганській  області, впродовж січня-серпня  2017 року суб’єкти господарської діяльності м Рубіжане та Кремінського району  за забруднення навколишнього середовища перерахували до бюджету 1951 тис. грн. екологічного податку. Це на 148 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, відповідно до Податкового кодексу України базовим податковим (звітним) періодом для екологічного податку визначено календарний квартал.

Граничними термінами подання податкових декларацій та сплати податкових зобов'язань з екологічного податку вважаються за:

I квартал ц.р.: 10 травня та 19 травня 2017 року відповідно;

II квартал ц.р.: 9 серпня та 18 серпня 2017 року відповідно;

III квартал ц.р.: 9 листопада та 17 листопада 2017 року відповідно;

IV квартал ц.р.: 9 лютого та 19 лютого 2018 року відповідно.

Якщо платник екологічного податку з початку звітного року не планує здійснення викидів, скидів забруднюючих речовин, розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів протягом звітного року, то такий платник повинен повідомити про це відповідний контролюючий орган за місцем розташування джерел забруднення та скласти заяву довільної форми про відсутність у нього у звітному році об'єкта обчислення екологічного податку. В іншому разі платник податку зобов'язаний подавати Декларації відповідно до вимог Кодексу.