Прес-центр5 жовтня 2020, 15:10

Важкоатлети Луганщини вибороли перші місця на Чемпіонаті України

З 28 вересня по 3 жовтня 2020 року в смт Поляна Закарпатської області проходив Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років.

В змаганнях взяли  участь спортсмени з 21 областей. У загальнокомандному заліку команди дівчат та юнаків Луганської області посіли І місце.

Це стало можливим завдяки індивідуальним успіхам важкоатлетів. Зокрема, кремінянки   Юлія Наумчук та Ганна Калашник  вибороли перші місця у своїх вагових категоріях, а Марк Лєванзов став першим у ваговій категорії до 67 кг, встановивши три рекорди України до 17 років.

Переможців підготували тренери Марічка і Костянтин Селіванови.

Призове ІІ місце посів і учень Кремінської ЗОШ № 1 Андрій Бахтін (вагова категорія 49 кг), якого тренує  Денис Хімченко. На цих змаганнях хлопець вперше виконав норматив «Майстер спорту України».

Щиро вітаємо наших переможців і їх тренерів та бажаємо нових успіхів.